maart 14, 2022

Hoe te Kopen een Gebruikte Auto bij een Regering Veiling

8 januari 2021 Door John Pearley Huffman

Auto Kopen Tips

Ford Mustang Politie-Auto

Volgens het Bureau of Economic Analysis, een deel van de Verenigde Staten federale overheid hebt u waarschijnlijk nog nooit van gehoord, tenzij je werkt in het het totaal van de uitgaven door alle overheden in de Verenigde Staten bedroeg $7.3 biljoen in 2019. Dat is 34 procent van het bruto binnenlands product van het land (alles wat we deden dat geld verdiende). Houd in gedachten dat dit voor 2019 is-voor de covid-19-pandemie, die de overheidsuitgaven omhoog heeft geblazen als een raket die een geraffineerd destillaat van schulden verbrandt.

en waar gooiden de lokale, staats-en federale overheden al dat geld naar? Nou, een heleboel dingen, zoals balpennen, vliegdekschepen, daklozenopvang, gouverneurshuisjes, en heel veel voertuigen. Zoveel voertuigen in feite dat ze hebben altijd een bos te lossen.

en waar lossen ze dat? Op veilingen. Soms grote veilingen waar de inventaris te worden verwijderd strekt zich uit tot aan de horizon. Soms zijn het een paar oude sneeuwploegen en gebruikte politie auto ‘ s worden verkocht achter een dealer. En in toenemende mate vinden de veilingen online plaats omdat, hey, alles online gebeurt. Vooral in een pandemie.

als u nieuwsgierig bent naar het kopen van een auto op een overheidsveiling, zijn hier een paar suggesties, strategieën en tips om er het meeste uit te halen.

leer de basisregels van de Overheidsveiling

kom niet in de buurt van een veiling zonder duidelijk te zijn over hoe deze werken en wat uw verplichtingen als bieder zijn. Vooral een bieder die een voertuig wint.

vehicle auctions van de federale overheid worden gewoonlijk beheerd door de General Services Administration (GSA). Om erachter te komen wat er gaande is op het moment voertuig-wise, dwalen over naar de vloot voertuig verkoop website. Terwijl de GSA lijsten van de voertuigen die het verkoopt, die voertuigen zijn eigenlijk verzonden naar particuliere veilinghuizen die de werkelijke gebeurtenissen lopen. Volg de links op de GSA-site naar die bedrijven, die de veilingen zullen beheren.

observeer enkele veilingen alvorens deel te nemen. Zoek vrienden die ze hebben gebruikt, of bekijk forums discussies om te leren van anderen’ persoonlijke ervaringen. Als je niet comfortabel met het proces, bekend met ten minste een aantal van de fijne kneepjes, en vloeibaar genoeg om een back-up van uw biedingen, niet deelnemen aan een veiling.

Overheidsveilingen zijn nu betaald, neem nu

regels kunnen variëren van veiling tot veiling, maar over het algemeen bent u verplicht om te betalen voor een voertuig dat u onmiddellijk wint. Niet naar oma gaan om een lening te vragen, geen graven verandering uit de vouwen van de Barcalounger, alleen een debet-of creditcard met de kamer om de aankoop te behandelen. Als u de winnende bieder op een item tijdens een veiling, bent u wettelijk verplicht om te betalen voor het en neem het.

auto ' s die wachten op de veiling

wanneer u een veiling wint, verwacht dan niet dat het veilinghuis het voertuig op hun kavel laat hangen. Je zult het snel moeten ophalen. Misschien betekent dat dat je er heen moet gaan en het weg moet rijden, als het rijdbaar is. Als het niet werkt, moet u een vrachtwagen en aanhangwagen klaar om het weg te halen. U-Haul verhuurt auto ‘ s. Of het zou kunnen betekenen het regelen van de scheepvaart met een transportbedrijf voordat de veiling eindigt. Hoe dan ook, wees klaar om te gaan. Als er een periode is om bezit te nemen, zal het niet voor heel lang zijn. Verwacht dat de veilinghuizen opslagkosten in rekening brengen voor alle voertuigen achtergelaten in hun zorg (als ze zorg) na het evenement.

Fleet Vehicles Versus in beslag genomen Vehicles

overheden hebben de neiging om geen dure voertuigen te kopen, tenzij het om zeer specifieke redenen is. Dus, hoewel er zeldzame uitzonderingen zijn, zijn de meeste wagenparkvoertuigen basismodellen, bescheiden optioneel en vaak wit geschilderd. Verwacht niet iets te hoog van de GSA te krijgen.

dat de overheidsvloten over het algemeen goed onderhouden zijn. Er is niets zo bureaucratisch als regels om te volgen. En in het algemeen zullen ze het schema van de fabrikanten volgen als het gaat om onderhoud.

Politiebeslagbord

voertuigen die in beslag zijn genomen bij hun voormalige eigenaars maken een veel, veel kleiner deel uit van de voertuigen die door de GSA worden verkocht. Dit kan van alles zijn, van ranzige oude Renault Allianties tot razendsnelle Lamborghini ‘ s. Het hangt allemaal af van wie de Belastingdienst of Justitie achtervolgt en welke activa ze erin slagen te nemen.

vergeet niet dat deze in beslag genomen voertuigen misschien verleidelijk zijn, maar dat ze niet noodzakelijkerwijs volgens hetzelfde schema of met dezelfde zorgvuldigheid zijn gehandhaafd als voertuigen uit het wagenpark. Het is een dubieus voorstel. Als je het risico aankan, ga er dan voor.

houd vast aan wat u weet

zelden mag iemand een voertuig besturen voordat er op een veiling op wordt geboden. Online betekent dit dat u alleen op basis van foto ‘ s de kwaliteit en conditie van een machine moet kunnen beoordelen. Of, als er zelfs een fysiek aspect aan de online veiling, op basis van een beschrijving van een veiling agent, die waarschijnlijk niet gedetailleerd of zelfs zeer nauwkeurig. Als je het pure genie hebt om een grondige inspectie uit te voeren op basis van bescheiden gedetailleerde JPEG ‘ s, god zij met je. Maar in het algemeen, je moet verwachten dat er gebreken die de foto ‘ s niet laten zien.

het is ook waar dat niemand alles over elk voertuig kan weten. Als je weet dat de ins en outs van GM trucks, maar zijn soort mystified door Rams en Fords, vasthouden aan wat je weet. Vervang een gok niet door een geïnformeerde mening.

voertuigen in overheidsveilingen verkopen zonder garantie en in as-is-toestand. Als je een fout maakt in je beoordeling van een voertuig, sta je er alleen voor.

inspectie van een Overheidsveilingvoertuig

als u bij een fysieke veiling komt, leer dan te zoeken naar merkbare tekenen van ongebruikelijke slijtage of misbruik. In staten waar de wegen in de winter gezouten zijn, is zichtbare roest waarschijnlijk zeer slecht nieuws. In sunshine states, echter, maak je geen zorgen over zonverbrande verf als het bedekt wat anders een creampuff is. Roest is duur, verf is goedkoop.

de meeste veilinghuizen laten u niet rijden met een voertuig waarin u geïnteresseerd bent, maar het kan zijn dat u het kunt starten. Luister naar geluiden die er niet zouden moeten zijn en schakel de transmissie in versnelling om zeker te zijn dat dat goed is. Kijk of de airco werkt. Ga achterom om te zien of er ongewone rook uit de uitlaat komt. Zorg ervoor dat de banden overeenkomen en controleer ze op ongelijke slijtage (bewijs van een versleten ophanging).

inspectie van auto ' s

hoewel voertuigen uit de overheidsvloot gewoonlijk goed gedocumenteerde kilometerstand hebben, wordt nergens van uitgegaan. Kijk voor verf textuur verschillen die kunnen wijzen op reparaties zijn gemaakt. Controleer de slijtage op de rem, koppeling en gaspedalen op tekenen dat ze zijn gebruikt meer dan de kilometerteller kan aangeven. Gebarsten motorslangen kunnen triviale problemen zijn, terwijl lekken rond hoofdpakkingen kunnen wijzen op grote problemen. Controleer het oliepeil en het koelvloeistofpeil en zorg ervoor dat ze worden afgetopt en vrij zijn van verontreinigingen. Als er iets raar ruikt, is dat niet goed.

kijk in het handschoenenkastje en in elke andere kast voor aanwijzingen over het gebruik van het voertuig. Als er gaten zijn waar apparatuur werd gemonteerd op interieurpanelen, kan dat betekenen dat je moet zoeken naar vervangingen voor die panelen. Kijk ook voor “spookbeelden” van insignia stickers op de spatborden en deuren van het voertuig.

perfectie wordt niet aangeboden op veilingen. Wat je zoekt zijn fouten die ertoe doen.

doe uw onderzoek

niet elke aankoop op een overheidsveiling is een goede deal. U moet weten de marktwaarde van het voertuig dat u overweegt voordat je weggevaagd in het bieden. Onderzoek Craigslist en elke gebruikte auto site op het Internet. Betaal niet te veel omdat je niet wist hoeveel je moest betalen. De grote uitdaging zal echter vasthouden aan uw prijs. Veilingen kunnen leuk, spannend en overweldigend zijn. Hou je aan je budget.

besteed een paar dollar met het voertuigidentificatienummer (VIN) van een voertuig door een geschiedeniscontrole op sites als CarFax.com. Gebruik uw telefoon ter plaatse om direct een voertuig dat u inspecteert te controleren. VINs worden meestal Online vermeld voordat een veiling actie. Wees geen vrek, betaal voor wat zekerheid. Als u niet bekend bent met voertuig geschiedenis rapporten, bekijk ons artikel: Hoe lees ik een voertuig geschiedenis rapport van CARFAX of Autocheck.

de Bottom Line

Vehicle veilingen zijn altijd over één ding, en het is niet Auto ‘ s of vrachtwagens. Het is natuurlijk geld. De mensen die betrokken zijn bij een overheidsveiling zijn meestal professionals. Ze zijn emotieloos, gericht op winst maken, en slim. Een van de beste aanwijzingen die je hebt om een voertuig de moeite waard is het kijken naar het gedrag van andere bieders. Als niemand anders biedt, weten zij misschien iets wat u niet weet.

wees voorzichtig. Zorg voor een koopje. Heb wat plezier — maar niet te veel.

foto ‘ s met dank aan GSA, Mecum en Wikimedia Commons

  • hoe te financieren een oudere gebruikte auto

    hoe te financieren een oudere gebruikte auto

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.