31 stycznia, 2022

TECHNICAL ANALYST: Opis stanowiska, wynagrodzenia i oferty pracy

W dzisiejszym świecie technologia informacyjna odgrywa wiodącą rolę w operacjach biznesowych, dlatego istnieje potrzeba profesjonalistów, którzy zdecydowanie mogą stworzyć wzajemne zrozumienie między organizacją a społeczeństwem. Aby to jednak ustalić, organizacje zwracają się do specjalistów, takich jak analitycy techniczni biznesowi, aby pomogli im zaktualizować swoje procesy, a także wdrożyć nowe technologie w celu zwiększenia wydajności w sektorze. W tym artykule omówimy Opis stanowiska analityka technicznego FBI, analityka biznesowego, wynagrodzenia i możliwości pracy dla osób z opanowaniem oprogramowania do analizy technicznej lub z ważną licencją..

analityk techniczny

są to profesjonaliści z odpowiednimi umiejętnościami, aby zbadać rynek finansowy w pozyskiwaniu odpowiednich wzorców czasowych, które dostarczają krytycznych informacji handlowych. Ci specjaliści często pracują w instytucjach finansowych, domach maklerskich lub w organizacjach finansowych i inwestycyjnych. Co ciekawe, przewidują również przyszłe ruchy cen i możliwości handlowe na rynkach finansowych, korzystając z wykresu cenowego, aby potwierdzić tę hipotezę.

używają wskaźników, takich jak wskaźnik siły, fale Elliota, wycofanie Fibonacciego i inne podejścia techniczne jako narzędzia do przewidywania. Dzięki temu mogą skanować giełdę, a także wyszukiwać znaczące Ukryte wzorce. Jednak dzięki odpowiednim umiejętnościom pomagają inwestorom dokonywać wyborów inwestycyjnych w zakresie ruchów cen i historii Wykresów,

Opis stanowiska analityka technicznego

  • w biznesie Opis stanowiska analityka technicznego ma na celu wypełnienie luki między firmami a współpracownikami technicznymi.
  • przekazują informacje techniczne. Oznacza to przekładanie wymagań biznesowych na plany techniczne, a także przekładanie terminów technicznych na wymagania biznesowe.
  • analityk ocenia biznes i dostosowuje wymagania techniczne do projektów i celów biznesowych.
  • analitycy techniczni wykorzystują aplikacje informatyczne, aby pomóc firmom i innym organizacjom działać wydajniej i skuteczniej.
  • kolejnym ważnym opisem pracy analityka technicznego jest projektowanie systemów komputerowych dla organizacji. Odbywa się to poprzez wybór sprzętu i oprogramowania najlepiej dostosowanego do potrzeb organizacji. Utrzymują te zasoby i dostosowują istniejące zasoby do potrzeb organizacji.

wynagrodzenia dla analityka technicznego

wynagrodzenie dla analityka technicznego może się różnić w zależności od stanów i lat doświadczenia, które dana osoba osiągnęła. Można to obliczyć od poziomu początkującego do poziomu seniora. Jednak analitycy techniczni w Stanach Zjednoczonych często zarabiają średnio 83 434 USD rocznie lub 42,20 USD za godzinę. Chociaż ludzie na dolnym końcu dolnego 10% zarabiają około $48,000 rocznie,podczas gdy górne 10% sprawia, że około $ 95,000 . Kalifornia, New Jersey, Waszyngton, Nowy Jork i Rhode Island zapewniają najwyższe wynagrodzenia analityków technicznych.

z uśmiechem, jeśli jesteś na pozycji wyjściowej, możeszprowadzić się do San Francisco, CA, gdzie średnia pensja początkowa wynosi około 61 000 USD. Tak więc najbardziej opłacalne Stany dla analityków technicznych to Kalifornia, New Jersey i Waszyngton. Tymczasem inne wysoko płatne lokalizacje to Jersey City, NJ, Seattle, WA i Nowy Jork, NY. podczas gdy Arkansas, Wirginia Zachodnia i Luizjana oferują najniższe pensje.

firmy takie jak Google i Insurance Office of America mogą być dobrym zakładem, jeśli chcesz zarobić więcej jako analityk techniczny. Mają bardzo konkurencyjne zarobki dla analityków technicznych. Ponadto inną agencją płatniczą jest Restoration Hardware lub Teachers Insurance & Annuity Association of America.

analityk techniczny FBI

analitycy wywiadu są sercem Federalnego Biura Śledczego (FBI). Zbierają informacje zebrane przez agentów specjalnych biura i innych specjalistów wywiadu. Informacje te pomagają im w podejmowaniu świadomych decyzji i zaleceń. Analitycy wykorzystują również swoją wiedzę na temat konkretnych zagadnień, a także języka, kultury i historii regionów geograficznych, aby wykonywać swoją pracę.

analityk techniczny wywiadu w FBI zajmuje się głównie łagodzeniem i identyfikowaniem zagrożeń. Aby zrozumieć lub wykryć zagrożenie, spędzają więcej czasu każdego dnia na prowadzeniu badań.

analityk techniczny biznesowy
kredyt wizerunkowy: USA Today (analityk techniczny)

oprócz kilku wymienionych powyżej obowiązków, analitycy FBI angażują się również w prace od antyterroryzmu po przestępczość zorganizowaną i nie tylko. Jest to kariera, w której rozwijają się osoby samozatrudnione, gdzie ciągłe rozwijanie nowej wiedzy jest najważniejszym zadaniem.

analityk techniczny FBI pensje

zakres wynagrodzeń analityka wywiadu FBI rozciąga się od poziomu początkowego do wyższej wagi płac w biurze.

jednak typowe wynagrodzenie analityka technicznego Federalnego Biura Śledczego (FBI) wynosi około $109,637.

wymagania dotyczące pracy analityka wywiadu FBI

analityk wywiadu FBI ma surowe wymagania dotyczące zatrudnienia. Czasami dyskwalifikacje były zawsze z powodu wcześniejszych wyroków skazujących za przestępstwo lub oblania testu narkotykowego. Ponadto brak obywatelstwa może również prowadzić do dyskwalifikacji. Dlatego FBI przestrzega ścisłego protokołu wyglądu i pielęgnacji jako jednego z wymagań.

zatrudniają również analityków z wykształceniem i doświadczeniem w naukach ścisłych, prawie, technologii, inżynierii, finansach, a także Politologii. Bez względu na wszystko, posiadanie dogłębnej znajomości innych krajów i kultur, takich jak znajomość języków obcych, jest wielką zaletą.

Opis stanowiska Business TECHNICAL ANALYST

odwrotnie, analitycy biznesowi często współpracują z liderami biznesu lub menedżerami, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji o tym, jak osiągnąć cele biznesowe. Dzięki temu badają i oceniają długoterminowe i krótkoterminowe cele za pomocą odpowiednich strategii komunikacyjnych. Ponadto, po określeniu celów biznesowych, analitycy techniczni biznesowi mają swój szczegółowy opis stanowiska, jak podano poniżej:

  • pomagają w opracowywaniu planów poprzez identyfikację wymagań operacyjnych i technologicznych,
  • projektują rozwiązania potencjalnych problemów i tworzą analizy. Podczas procesu wdrażania strategii w projektach programistycznych lub projektowych analitycy biznesowi wchodzą w interakcje z interesariuszami biznesowymi, specjalistami IT i menedżerami.
  • umiejętności techniczne analityków biznesowych odgrywają ważną rolę w codziennej pracy związanej ze stanowiskiem.
  • analitycy biznesowi wykorzystują analitykę danych do oceny i identyfikacji potrzeb biznesowych organizacji.

umiejętności techniczne analityków biznesowych

według IIBA do najważniejszych umiejętności i doświadczenia analityka biznesowego należą:

  • analityczne myślenie i rozwiązywanie problemów
  • bycie zorientowanym na szczegóły i zdolnym do zapewnienia wysokiego poziomu dokładności
  • umiejętności organizacyjne
  • znajomość struktury biznesowej
  • umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej
  • umiejętności inżynierskie
  • analiza kosztów i korzyści
  • modelowanie procesów
  • zrozumienie sieci, baz danych i innych technologii
  • umiejętności interpersonalne i doradcze
  • umiejętności ułatwiania
  • analiza interesariuszy

wraz z rozwojem technologii informatycznych, umiejętności techniczne analityków biznesowych również się zmieniają i stają się bardziej zaawansowane. Te podstawowe umiejętności techniczne podane poniżej są podstawowymi obowiązkami analityków biznesowych. Są to świetne strategie poprawy wydajności firmy.

#1. Wizualizacja danych

Informacje umieszczone na wykresach i wykresach dzięki wizualizacji danych pozwalają analitykom biznesowym zobaczyć trendy i wzorce. Pomaga im to zidentyfikować strategie, które są skuteczne i te, które wymagają zmiany. Wizualizacja danych pozwala interesariuszom organizacji, zrozumieć informacje dotyczące ich działalności.

#2. Biegłość w bazach danych

jest to wyjątkowa umiejętność techniczna dla analityków biznesowych. Znajomość metodologii projektowania i programowania baz danych określa najlepsze sposoby organizacji i prezentacji informacji na dużą skalę. Co najważniejsze, znajomość SQL pozwala analitykom biznesowym analizować i wprowadzać zmiany w strukturze bazy danych.

#3. Rozwój oprogramowania

ponadto umiejętności programistyczne są głównym niezbędnym kluczem do większości analityków technicznych w ulepszaniu oprogramowania i sprzętu firmy. Proces ten polega na planowaniu, projektowaniu i tworzeniu elementów, które trafiają do systemu, programu lub aplikacji. Dlatego analitycy biznesowi często zarządzają zespołami programistycznymi i raportują o ich postępach.

#4. Języki programowania

posiadanie solidnego fundamentu w językach programowania jest niezbędne w sektorze biznesowym. Badania naukowe wykazały, że uczenie się języka programowania można porównać do uczenia się języka naturalnego.

podsumowanie

analityk techniczny jest wykwalifikowanym specjalistą w ocenie inwestycji z wykorzystaniem wcześniejszych wyników i wskaźników technicznych. Ponadto wykorzystują analizę techniczną i jej wskaźniki do oceny i przewidywania ruchów cen. Aby zostać odnoszącym sukcesy analitykiem technicznym, osoba fizyczna musi posiadać co najmniej dyplom z finansów lub ekonomii, ważną licencję i opanowanie oprogramowania do analizy technicznej.

wreszcie, niektóre miejsca są lepsze niż inne, jeśli chodzi o rozpoczęcie kariery jako analityk techniczny. Dlatego najlepsze stany, które możesz wybrać, to Kalifornia, New Jersey, Waszyngton i Nowy Jork. Odwrotnie, analitycy techniczni zarabiają najwięcej w Kalifornii ze średnią pensją w wysokości 83 434 USD. Natomiast w New Jersey i Waszyngtonie mogli zarabiać średnio odpowiednio 80 254 i 80 175 dolarów. Wtedy w Nowym Jorku mogli zarabiać średnio tylko 77 920 dolarów.

Lubię Ładowanie…